Schools:

A     Afton

C    Commerce

F    Fairland

G    Grove

Q    Quapaw

We    Welch

Wy    Wyandotte

Girls                    Boys

Shot:        1st     Rachel Anderson, Wy 25’ 2”        Tyler Winters, G 28’ ½“             2nd     Katy Leonard, A            Seth Brumley, Q

        3rd     Karah Bassett, G            Carlos Negrete, C

        4th    Morgan Hayes, C            Angel Torres, Wy

        5th    Ashlen Slusher, A            Blake Wisdom, A

        6th    Katie Long, C                Landon Corbes, Q

Discus:    1st     Karah Bassett G 60’ 2 3/8”        Tyler Winters G 72’

        2nd     Rachel Anderson Wy            Seth Brumley Q

        3rd     Rachel Hartsoch C            Alec Preaus F

        4th    Haylee Floyd Wy            Carlos Negrete C

        5th    Mickalyn Kivett Q            Case Hampton G

        6th    Jordan Morrow F            Deacon Kraft G

Long Jump:    1st     Hannah Barker C 13’ 2”        Seth Shettlesworth Wy 14 6½ “

        2nd     Daley Wheatley A            Keith Alexander C

        3rd    Mariah Whitecay F            Alexis Zuniga C

        4th    Katylin Johnson A            Josh Leyva Wy

        5th    Brittiny Cox G            Colt Summers F

        6th    Lilly Jeffries G            Bradley Holms C

High Jump:    1st    Savannah Hicks A 4’ 0” Tie        Dallas Robinson G 4’ 6” (Tied

        1st     Brennan Nichols G Tie        —                                  Record)

        2nd     —                    Josh Orler We

        3rd    Daisy Aguilar C            Cody Bensley A Tie

        3rd     —                    Collin Dawson Q

4th     Morgan Wooten G            —

        5th     Laney Burkybile C            Clayton Stone Wy

        6th     Hannah Barker C            Tanner Quinton We       

100 Hurdles:    1st    Brandi Hansen G 20:00        Matthew Sharp G 17:46

        2nd    Maddie Holland A            Angel Landeros G

        3rd    Morgan Wooten G            Garrett Sisco G

        4th    Mikayla Tolliver G            Sheldon Wallace We

        5th    Jenny Simpson Q            Clayton Stone Wy

        6th    Lesley Henderson A            Beau Kibel Q

100 M Dash:    1st    Hannah Barker C 13:51        Tyler Estep Wy 13:26

        2nd    Maddie Holland A            Alexis Zuniga C

        3rd    Brooklyn Armstrong G        Keith Alexander C

        4th    Kayla Flowers F            Allen Ritchie G

        5th    Madison Miller G            Parker Wilson Wy

        6th    Kelsey Patterson F            Honero Ceballos C

1600 M Run:    1st     Alyssa Crane Q 6:51:25        Andrew Hoover G 5:56:76

        2nd    Mary Thomas G            Casey Pendergraft We

        3rd    Kylee Summerfield A            Justin Payne F

        4th    Gabby Wooden C            Tarik Masri G

        5th    Savanna Tryon G            C.J. Boone G

        6th    Taya Buchanan We            Sam Pierce We

400 M. Relay    1st    Grove 59:60                Grove 58:51

        2nd    Afton                    Welch

        3rd    Quapaw                Fairland

        4th    Commerce                Quapaw

        5th    Wyandotte                Wyandotte

        6th    Welch                    Commerce

400 M. Run:    1st    Savannah Hicks A 1:17:28        Alexis Zuniga C 1:04:26

        2nd    Ivy Collins G                Cody Bensley A

        3rd    Katylin Johnson A            Allen Ritchie G

        4th    Bethany Hinman G            Keith Alexander C

        5th    Haylee Floyd Wy            Clayton Stone Wy

        6th    Josie Eubanks We            Hunter Sturges Wy

800 M Relay:    1st    Grove 2:11.14                Wyandotte 2:00:33

        2nd    Afton                    Grove

        3rd    Fairland                Commerce

        4th    Commerce                Welch

        5th    Quapaw                Quapaw

        6th    Wyandotte                Fairland

800 M Run:    1st    Alyssa Crane Q 3:01:29        Cody Bensley A 2:50:06

        2nd    Kylee Summerfield A            Vincent Fonseca We

        3rd    Kaylee Dozier G            Bryce Gibson A

        4th    Haily Arnold G            Cody Larson Wy

        5th    Maggie Irby C                Matthew Hultstrand G

        6th    Laura Espinosa C            Justin Payne F

200 M Dash:    1st    Hannah Barker C 29:07        Alexis Zuniga C 28:67

        2nd    Mariah Whiteday F            Seth Shettlesworth Wy

        3rd    Lainie Burkybile C            Bradley Holmes C

        4th    Payton Zinn Q                Allen Ritchie G

        5th    Taryn Gray Wy            Devon McCorkell G

        6th    Morgan Wooten G Tie        Dallas Robinson G

            Savannah Hicks A

1600 M Relay: 1st     Grove 5:20:46                Grove 4:55:51

        2nd    Commerce                Welch

        3rd    Fairland                Wyandotte

        4th    Wyandotte                Afton

        5th    Afton                    Quapaw

        6th    Quapaw                Fairland